Sarunas tiešsaistē. Kino festivāli tagad

21.05.2020. Pasākuma lapa

Kino festivāli ir viens no pīlāriem kino ekosistēmā visā pasaulē. Šajā laikā notiktu Kannu kinofestivāls, kas ir viens no nozīmīgākajiem kino notikumiem ik gadu, taču pašreizējo ierobežojumu dēļ gan šis, gan vēl citi notikumi šogad nenotiek vai notiek nepilnīgā formā – daļēji tiešsaistē ar dažādiem ierobežojumiem, daļēji pārcelti uz citiem periodiem, kā arī vēl citās jaunās, nepieredzētās formās.

Kāpēc kino festivāli ir kļuvuši par tik nozīmīgiem kino dzīves notikumiem? Ko īsti nozīmē tas, ka šogad tik daudzi no pierastajiem notikumiem nenotiks? Kāda tam varētu būt ietekme, un kāpēc mums par to būtu jārunā? Uz sarunu par šiem un citiem jautājumiem aicinām Riga IFF radošo direktori Sonoru Broku.

Lai nodrošinātu iespēju un telpu jēgpilnām sarunām par notiekošo, Rīgas Kino muzejs uzsāk sarunas tiešsaistē par vēsturiskajiem procesiem, kurus šobrīd pieredzam, jo esot pārmaiņu procesā, svarīgi par to arī reflektēt. Pieslēgšanās sarunai Rīgas Kino muzeja Facebook profilā: https://www.facebook.com/KinoMuzejs/