Saruna tiešsaistē ar Kristīni Matīsu

02.07.2020. Pasākuma lapa

Aicinām uz jau ceturto sarunu tiešsaistē ar kino jomas profesionāļiem par šobrīd notiekošo!

Globālās pandēmijas radītā ārkārtas situācija valstī ietekmēja visas kino nozares daļas, sākot ar ražošanu un beidzot ar pieejamību. Kā neparedzamos un līdz nepieredzētos apstākļos nodrošināt kino jomas darbu? Kādai ir jābūt kino pieejamībai, un kā to nodrošināt? Un, galu galā, kas ir noticis Latvijas kino ainavā pēdējo trīs mēnešu laikā?

Uz sarunu par šiem plašajiem jautājumiem esam uzaicinājuši Kristīni Matīsu, Nacionālais Kino centrs speciālisti Latvijas filmu nozares informācijas jomā un žurnāla Kino Raksti galveno redaktori.

Saruna būs skatāma Kino muzeja Facebook lapā tiešraidē, kā arī ierakstā gan šeit, gan Kino muzeja Youtube kontā.

Sarunas tiešsaistē ir šī gada pavasarī radusies Kino muzeja iniciatīva, lai nodrošinātu iespēju un telpu jēgpilnām sarunām par notiekošo, jo, esot pārmaiņu procesā, ir svarīgi par to arī reflektēt. Ja jums ir radušās idejas sarunām vai īpaši aktuālas tēmas, par ko, jūsuprāt, būtu jārunā, gaidīsim ziņu!