”Carmen horrendum” kinolektorijā “Tas, ko tu nedrīksti nezināt”

15.09.2021. Pasākuma lapa

KINOLEKTORIJS ”TAS, KO TU NEDRĪKSTI NEZINĀT XVI: KOPĀ?”
15. septembrī plkst. 19:00 “Carmen Horrendum”, 1989, Latvija, rež. Jānis Streičs

Lektore: Daira Āboliņa

Filmas centrā ir jaunu sieviešu likteņi karā un pēckara skarbajā laikā kara hospitālī, kur atklājas raksturu sadursmes, intrigas un sarežģītas savstarpējās attiecības, kas ieskicē kara nežēlību.
2021. gada 26. septembrī režisors Jānis Streičs svinēs savu 85 gadu jubileju. “Carmen Horrendum” ir viena no viņa mazāk zināmajām filmām, kas leģendārā režisora filmogrāfijā izceļas ar savu atšķirīgo tonalitāti, tāpēc šodienas skatītājam ļauj saskatīt līdz šim, iespējams, nenovērtētas režisora talanta šķautnes.

Biļetes uz kinolektorija seansiem būs 6.50 EUR pieaugušajiem, 5.50 EUR studentiem un 4.50 EUR senioriem. Biļetes var iegādāties kinoteātra “Splendid Palace” kasēs vai mājaslapā: https://www.splendidpalace.lv/lv/splendid-garden-kino/kinolektorijs-tktnn-xvi-carmen-horrendum-318-1066

Apmeklējot kinoteātri iekštelpās, ierodoties uz seansu personai jāuzrāda: personalizēta ieejas biļete, personu apliecinošs dokuments un digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu.

Kinolektoriju finansiāli atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds