Svinības

Piedāvājam nosvinēt svētkus mūsu telpās, svinības papildinot ar ekskursiju gida pavadībā pa muzeja ekspozīcijām un izstādēm, kā arī radošu uzdevumu.

Ekskursiju saturs un ilgums tiek pielāgots apmeklētāju vecumam un interesēm. Ekskursijā iespējams gūt ieskatu Latvijas un pasaules kino vēsturē, uzzināt par kustības ilūzijas fenomenu, iepazīties ar filmas tapšanas posmiem un citiem ar kino saistītiem jautājumiem.

Svinību radošajā daļā piedāvājam dažādas sarežģītības pakāpes aktivitātes, kas palīdzēs nostiprināt ekskursijas laikā gūtās zināšanas. Piemēram, tiek piedāvāta iespēja muzeja darbinieka vadībā iekustināt paša zīmētu tēlu vai izveidot pašam savu optisko rotaļlietu – taumatropu. Kā arī apskatīt un izmēģināt citas ar kino priekšvēsturi saistitas ierīces.

Par papildus samaksu svētku dalībnieki var piedalīties auduma apdrukas darbnīcā, kuras laikā sietspiedes tehnikā pašu rokām veido suvenīrus – krekliņus un auduma maisiņus – ar attēliem un citātiem no latviešu kino klasikas. Materiālus apdrukai nodrošina muzejs.

Muzeja kino zālē svinību viesiem iespēja noskatīties speciāli sagatavotu filmu programmu, par tās saturu un garumu iepriekš vienojoties.


Maksimālais ekskursijas un radošās darbnīcas dalībnieku skaits 30 cilvēki


Ekskursijas un radošās daļas kopējais ilgums ir 1 –2 h (ja radošajā daļā iekļauta auduma apdrukas darbnīca)


Maksa: 100 € (2 stundas)


Pieteikšanās un papildu informācija:
(+371) 67 358 873 vai kinomuzejs@kinomuzejs.lv