Animācijas darbnīca

Piedāvājam iespēju veidot aplikāciju animācijas filmiņu stop motion (kadru pa kadram) tehnikā! Darbnīcā iespējams realizēt gan pašu veidotu filmas scenāriju, gan radīt kāda literāra darba ekranizāciju.

Paralēli filmiņas veidošanai darbnīcas vadītājs iepazīstina dalībniekus ar nozīmīgākajiem posmiem filmas tapšanā, kā arī stāsta par kino profesijām, kas iesaistītas animācijas filmas radīšanā. Muzejs nodrošina darbnīcā nepieciešamos materiālus un tehniku.

 

Norises ilgums: 2 h 

Norises valoda: latviešu, krievu, angļu (norise svešvalodā jāsaskaņo iepriekš)

Mērķauditorija: no 10 gadu vecuma

Maksimālais dalībnieku skaits grupā: 20

Dalības maksa: 3.50 € no dalībnieka

Pieteikšanās un papildu informācija: T: (+371) 6735 8873; E: kinomuzejs@kinomuzejs.lv

 

***

Norēķinu kārtība skolēnu grupām

Lai saņemtu rēķinu par darbnīcu, aicinām aizpildīt šeit lejuplādējamo garantijas vēstules formu: Garantijas_Vestule_kinomuzejs  

Aizpildītu vēstuli lūdzam nosūtīt uz kinomuzejs@kinomuzejs.lv vai iesniegt nodarbības vadītājam apmeklējuma laikā. Pēc muzeja apmeklējuma izrakstīsim rēķinu un nosūtīsim uz garantijas vēstulē norādīto adresi.

Skolēnu grupām darbnīca iespējama arī programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros. Grupām, kas muzeju apmeklē ārpus programmas “Latvijas skolas soma”, apmaksu iespējams veikt arī muzeja kasē, norēķinoties skaidrā naudā vai ar norēķinu karti.

Kino pirms kino

Iepazīsti kustības ilūziju!

Auduma apdrukas darbnīca

Iepazīsti sietspiedes tehniku un izveido savu muzeja suvenīru!