Aicinām uz auduma apdrukas darbnīcu!

Auduma apdrukas darbnīcas laikā būs iespējams apdrukāt līdzpaņemtus tekstila priekšmetus vai muzeja sagatavotus auduma maisiņus! Darbnīcā tiek izmantoti sieti ar citātiem no dažādām iemīļotām latviešu filmām, kuru dizaina pamatā ir vizuālais materiāls no muzeja krājuma. Darbnīcu iespējams papildināt ar citām izglītojošām aktivitātēm muzejā – ekskursiju gida pavadībā vai filmas skatīšanos.

Darbnīcas norise
Darbnīca paredzēta tikai vakcinētiem un Covid-19 pārslimojušiem apmeklētājiem. Darbnīcas dalībniekiem jābūt derīgam Covid-19 sertifikātam un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Nepieciešamie materiāli
Muzejs nodrošina auduma krāsas un iespēju apdrukas veikt uz auduma maisiņa, bet darbnīcas apmeklētāji tiek aicināti ņemt līdzi arī paši savus materiālus, uz kuriem veikt sietspiedes novilkumus (ieteicams gluds kokvilnas auduma izstrādājums).

Biļešu cenas
Izmantojot muzeja sagatavotos auduma maisiņus: 6.50 EUR no dalībnieka
Izmantojot līdzpaņemtos tekstila priekšmetus: 3.50 EUR no dalībnieka

Pieteikšanās un papildu informācija
T: +37167358873
E: kinomuzejs@kinomuzejs.lv

 

Saskaņā ar valdības jaunākajiem noteikumiem, nodarbības var apmeklēt personas ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas jāuzrāda muzeja kasē pirms biļešu iegādes.

Personas datu vākšanas mērķis ir ar Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteikto epidemioloģiskās drošības pasākumu sekmēšana: muzeja pasākumu organizēšana ar iepriekšēju reģistrāciju vienmērīgas apmeklētāju plūsmas nodrošināšanai.