Muzejs atvērts apmeklētājiem no 8. jūnija

Priecīgi ziņojam, ka sākot ar 8. jūniju arī Rīgas Kino muzejs vērs vaļā durvis apmeklētājiem! Strādāsim pierastajā darba laikā katru dienu no otrdienas līdz sestdienai.

Kino muzejā ir iespējams apskatīt pastāvīgo ekspozīciju “Aizekrānija” par kino vēsturi Latvijā. Esam atvērti individuāliem apmeklētājiem, kā arī apmeklētājiem vienas mājsaimniecības ietvaros!

Apmeklējot muzeju, nepieciešams lietot sejas un deguna aizsegu, nedrūzmēties, kā arī ievērot 2 metru attālumu no citiem apmeklētājiem. Īpaši aicinām neapmeklēt muzeju, ja jūtaties slimi!

Muzeju atļauts vienlaikus apmeklēt ierobežotam cilvēku skaitam, tāpēc, lai būtu droši, ka varēsiet apmeklēt muzeju sev vēlamajā laikā, aicinām iepriekš pieteikties, rakstot kinomuzejs@kinomuzejs.lv vai zvanot 67358873

Uz drīzu tikšanos!