Apdrukas darbnīca

LKA Rīgas Kino muzejs piedāvā apmeklētājiem piedalīties auduma apdrukas darbnīcā, kuras laikā ikviens darbnīcas dalībnieks sietspiedes tehnikā var pats izveidot muzeja suvenīru.

Darbnīcās tiek izmantoti unikāli sieti ar asprātīgākajiem citātiem no latviešu filmām, kuru dizaina pamatā ir vizuālais materiāls no muzeja krājuma. Sietu saturs pielāgots dažādu vecumu apmeklētājiem un būs saistošs gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Muzejs nodrošina auduma krāsas un iespēju apdrukas veikt uz auduma maisiņa, bet darbnīcas apmeklētāji tiek aicināti ņemt līdzi arī paši savus materiālus, uz kuriem veikt sietspiedes novilkumus (ieteicams gluds kokvilnas auduma izstrādājums). Par papildus maksu (2 EUR par katru papildus krekliņu vai maisiņu) iespējams izveidot vairākus suvenīrus ar muzeja nodrošinātajiem materiāliem.

Radošo darbnīcu iespējams papildināt ar citām izglītojošām aktivitātēm muzejā – ekskursiju vai filmas skatīšanos.

Dalībnieku skaits no 5–15 cilvēkiem grupā
Ilgums atkarīgs no dalībnieku skaita (1–2 h)
Dalības maksa 6,50 EUR no dalībnieka

Pieteikšanās un papildu informācija:
(+371) 67 358 873 vai kinomuzejs@kinomuzejs.lv

 

Ievērojot epidemioloģisko situāciju valstī, aicinām apmeklētājus grupās iespēju robežās apmeklējuma laikā lietot sejas maskas!

Animācijas darbnīca

Aicinām gan bērnus, gan pieaugušos apmeklēt animācijas darbnīcu LKA Rīgas Kino muzejā. Darbnīcas apmeklētājiem piedāvājam iespēju veidot aplikāciju animācijas filmiņu stop motion (kadru pa kadram) tehnikā.